Kariera
SPECJALISTA IT

Miejsce pracy: Radomsko

Zadania:

  • Obsługa sprzętowa, programowa, serwisowanie serwerów (aplikacji plikowych, komunikacyjnych), komputerów, drukarek
  • Obsługa infrastruktury sieciowej LAN i WAN (urządzenia telekomunikacyjne tradycyjne, radiowe i światłowodowe)
  • Zarządzanie kontami w domenach MS i kontami eDirectory
  • Aktywna ochrona danych i utrzymanie zabezpieczeń antywirusowych
  • Udział w tworzeniu i realizacji projektów rozbudowy sprzętowej i programowej systemów informatycznych
  • Instalacja, obsługa rozwijanie systemów dozorowych CCTV
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z informatyką

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne
  • Znajomość systemów operacyjnych Windows, Linux, NetWare, OES
  • Znajomość technologii sieci komputerowych, protokołów komunikacyjnych i analitycznego oprogramowania komunikacyjnego
  • Znajomość technologii Active Directory, eDirectory oraz standardów sieci przemysłowej PROFIBUS i protokołu MOD-BUS
  • Język angielski w stopniu dobrym
  • Dyspozycyjność, umiejętność analitycznego myślenia, kreatywność
  • Umiejętność pracy w zespole, chęci poznania i wdrażania nowych technologii IT

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, w dynamicznym zespole i  atmosferze promującej  zaangażowanie i inicjatywę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość doskonalenia zawodowego

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 28.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust. Nr 133 poz. 883)".