Kariera
TECHNOLOG

Zakres obowiązków:

  • Opracowywane technologii produkcji wraz z przygotowaniem dokumentacji technologicznej.
  • Analiza i wskazanie potencjalnych usprawnień w istniejących procesach produkcyjnych.
  • Współpraca z działami: Produkcji, Planowania, Sprzedaży, Eksportu.
  • Analiza kosztowa technologii produkcji.
  • Dobór potrzebnych narzędzi i maszyn potrzebnych do produkcji.
  • Nadzór nad próbami technologicznymi produktów.
  • Ustalenie normatywów czasów technologicznych.
  • Tworzenie instrukcji stanowiskowych.
  • Rozwiązywanie bieżących problemów technologicznych.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego pozwalająca na komunikację w środowisku technicznym.
  • Znajomość programów CAD 3D i oprogramowania CAM.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności.
  • Znakomite możliwości rozwoju oraz zdobycie doświadczenia przy realizacji międzynarodowych projektów.
  • Przyjazny i otwarty zespół profesjonalistów otwarty na nowe pomysły oraz projekty.
  • Świetną atmosferę oraz niezbędne narzędzia do osiągania obranych celów.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Metalurgię S.A. z siedzibą w Radomsku (97-500), przy ul. Św. Rozalii 10/12, w celu przeprowadzenia rekrutacji prowadzonej w spółce. Komunikacja w zakresie danych osobowych rodo@metalurgia.pl.
Dane są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016r, dalej RODO.
Dane będą przechowywane przez okres jednego roku od momentu zakończenia rekrutacji.  Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Dane nie będą podlegać zautomatyzowanemu przetwarzaniu w tym profilowaniu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wskazanego celu.